Proszę wprowadzić imię
Proszę wprowadzić numer telefonu
Proszę wprowadzić e-mail Adres e-mail nie jest poprawny
Proszę wprowadzić wiadomość

telefon  32 284 21 01 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Na skróty

PARTNER

partner

NOWA KOLEKCJA

 

 

 

Aranżacje mebli z drewna litego

 

 

 

Meble wykonane są z litego drewna, jak również ręcznie wykańczane, co nadaje im niepowtarzalny charakter i ciepło, które może zagościć także w Państwa domu. Przeznaczone do produkcji naszych mebli drewno jest w pełni naturalnym produktem, które zostało dokładnie sprawdzone pod względem pochodzenia jak i jakości.
Drewno jest materiałem bardzo charakterystycznym, nie ma dwóch takich samych kawałków drewna o tej samej strukturze i kolorze, dlatego też nie ma dwóch identycznych mebli. Podczas użytkowania mebli, jak i pod wpływem promieni słonecznych będą zauważalne zmiany w kolorze, meble staną się jaśniejsze, co nada im cieplejszej barwy i doda im piękna.
Meble przez nas produkowane pokryte są najwyższej jakości lakierami ekologicznymi. Lakier meblowy daje najlepsza ochronę dla drewna. Lakier na meblach uwydatnia również strukturę drewna co dodaje meblom piękna.
Meble są ręcznie wykańczane, dzięki temu uzyskano jak najbardziej naturalny ich wygląd. Kanty i brzegi zostały zaokrąglone, czynności te nadają meblom jedyny w swoim rodzaju niepowtarzalny charakter. Manualna obróbka mebli pozwala na uzyskanie tzw. „śladów użytkowania”, które akcentują niepowtarzalność produktu.

 

Dostępne kolory bejc mebli dębowych:

         

Dostępne kolory bejc mebli brzozowych:

 

System LA - System elegancki i ponadczasowy. W jego skład wchodzi wiele elementów, które dadzą Państwu możliwość umeblowania całego mieszkania właśnie w tym systemie.

System BK - System prosty, lecz zawierający w sobie rozwiązania dzięki którym wnętrze umeblowane w tym systemie staje się niezwykle funkcjonalne.

Meble z drewna dębowego - Meble wykonane z drewna dębowego! Meble ze wszystkich systemów mogą być wykonane z drewna dębowego, poniżej przedstawiamy jedynie ich część.

System B - System charakteryzujący się lekkością dzięki podstawie w formie nóżek. Znajdziecie w nim Państwo elementy do pokoju dziennego oraz jadalni.

System LO - System w całości wykonany z drewna brzozowego. Dodatkowe starzenie oraz dbałość o szczegóły wykonania dodaje meblom tego sytemu niepowtarzalnego uroku.

     

System LOLA - System LOLA to połączenie dwóch systemów naszych mebli: LA oraz BK. Meble charakteryzują dolne cokoły oraz proste wykończenie górnych elementów. Duża ilość witryn daje możliwość efektownego wyeksponowania porcelany użytkowej lub książek.

Sypialnia Ecru - Meble w kolorze Ecru to nowość w ofercie naszej firmy. Dzięki takiemu wykonaniu, znane już elementy kolekcji zyskały nowy charakter wpisując się w najnowsze trendy aranżacji wnętrz. Wszystkie produkowane przez nas meble mogą zostać wybarwione na kolor ecru.

 

Kolekcja mebli dębowych olejowanych

Komoda Komoda Komoda oszklona Komoda oszklona Ława Ława Szafka RTV Szafka RTV Szafa Szafa Szafa Szafa Szafka na buty Szafka na buty Szafka na buty Szafka na buty Witryna Witryna