Proszę wprowadzić imię
Proszę wprowadzić numer telefonu
Proszę wprowadzić e-mail Adres e-mail nie jest poprawny
Proszę wprowadzić wiadomość

telefon  32 284 21 01 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Na skróty

PARTNER

partner

 

Beton architektoniczny jest materiałem uniwersalnym i ponadczasowym. Płyty z Betonu Architektonicznego przeznaczone są do stosowania jako okładzina powierzchni pionowych, ścian wewnętrznych, fasad zewnętrznych oraz jako inne elementy wykończeniowe. 

Płyty zbrojone są siatką polipropylenową, która zwiększa wytrzymałość betonu oraz umożliwia formatowanie, dzięki czemu płyty mają idealne wymiary, proste krawędzie i kąty. Formatowanie daje dużą swobodę w projektowaniu i doborze odpowiednich wymiarów. Dzięki formatowaniu jesteśmy w stanie dopasować wymiary płyt do indywidualnych potrzeb.

Płyty z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO dostępne są w wariancie gładkim lub porowatym. Surowe lub impregnowane środkiem hydrofobowym. Płyty betonowe można układać na styk lub w odstępach. Zaprojektowanych zostało kilka sposobów montażu.

 Dostępne kolory płyt:
kolory plyt 1

 

Dostępne rozmiary płyt:

rozmiary plyt

 

Grubość płyt:

Grubość ok. 20mm – co pozwala na zastosowanie zbrojenia z siatki polipropylenowej, daje najlepsze parametry wytrzymałościowe i jakościowe (podczas schnięcia betonu minimalizuje powstawanie odchyleń od płaszczyzny).

Faktura płyt:

-gładka,

-porowata,

-mocno porowata.

Impregnowane płyty z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO przeznaczone są do miejsc o podwyższonej wilgotności lub na zewnątrz.

Głównym celem impregnacji jest ograniczenie absorpcji wody przez beton, co eliminuje powstawanie wilgotnych plam na elewacji, przewilgocenia murów, wykwitów soli i wapnia oraz wyłomów spowodowanych niszczącym działaniem mrozu. Impregnat służy głównie do zabezpieczania elewacji (fasad) i innych powierzchni pionowych lub silnie nachylonych przed przenikająca wilgocią (silny deszcz).
Impregnat jest bezbarwny, chroni beton przed utratą kolorów, szybko daje efekt perlenia się wody.