Proszę wprowadzić imię
Proszę wprowadzić numer telefonu
Proszę wprowadzić e-mail Adres e-mail nie jest poprawny
Proszę wprowadzić wiadomość

telefon  32 284 21 01 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Na skróty

PARTNER

partner

bruin interieur Plastivan oferuje bardzo bogatą kolekcję najwyższej jakości paneli dekoracyjnych przeznaczonych do wystroju wnętrz mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Panele dekoracyjne są również typowym, łatwym w montażu produktem dla majsterkowiczów którzy sami zajmują się wykańczaniem domu. Nasze kolekcje paneli dekoracyjnych obejmują wiele ciekawych wzorów oraz szeroką gamę kolorystyczną. Wykończenie ścian i sufitów w każdym wnętrzu może być ciekawe i estetyczne.

Panele z tworzyw sztucznych produkowane są w postaci cienkościennych zamkniętych profili, usztywnionych wewnątrz przekroju żebrami. Zewnętrzne powierzchnie paneli pokrywają zgrzane trwale z tworzywem dekoracyjne folie (jednobarwne lub z nadrukowanym wzorem imitującym naturalny rysunek drewna lub kamienia).

Panele z PCV są wodoodporne, dlatego nadają się doskonale do aranżacji kuchni i łazienek. Są też odporne na działanie związków chemicznych zawartych w produktach spożywczych. Nie niszczeją pod wpływem częstego mycia z dodatkiem powszechnie stosowanych detergentów. Tworzywo, z jakiego są wykonane, jest bezpieczne w użytkowaniu wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych. Klasyfikuje się jako produkt trudno zapalny.

  • Kolekcja: biały połysk / wymiary: 0,25 x 2,70 oraz 0,25 x 6,00

bialy polysk

  • Kolekcja: carrara / wymiary: 0,25 x 2,70

carrara pacyfic   panele pcv marine   panele pcv laguna   panele pcv amazone   panele pcv nevada   panele pcv colorado

  • Kolekcja: marble / wymiary: 0,25 x 2,70
  • Kolekcja: Bombay/ wymiary: 0,25 x 2,70
  • Kolekcja: Cermica/ wymiary: 0,25 x 2,70
  • Kolekcj: StarLight / wymiary: 0,25 x 2,70

 

Kolekcja Plastivan